TEK ŞUTLUK FUTBOL OYUNU:
Bu güne kadar birçok futbol turnuvasında bulunan kahramanımız daha önce bu kadar karmaşık bir turnuvada bulunmadığı için çok heyecanlıdır. Çünkü bu turnuvada kahramanımız dört farklı kaleye gol atabilir fakat bu o kadar kolay değildir çünkü kaledeki kaleciler dünyanın en iyi kalecileridir ve onları geçmek de o kadar kolay değildir. En çok golü atan futbolcu kupayı kaldıracaktır ve bu yüzden de kahramanımız bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu turnuvada ki en büyük kupayı kaldırmasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için CONTINUE tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımız ile birlikte hayvanları kurtarmak için farenizi kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı " GameTurko.com" orijinal ismi " One Shot Soccer " olan ve futbol oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Tek Şutluk Futbol " oyunu " W,A,S,D, YÖN TUŞLARI " ile oynanmaktadır.

reklam
Tek Şutluk Futbol için yapılan yorumlar
  • ohresa : bok gibi oyun
Güvenlik kodu