TENİS YILDIZLARI KUPASI OYUNU:
Dünyanın en iyi tenisçileri çok büyük bir turnuvada buluşarak en kendilerinin en iyisi olduklarını kanıtlamaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden de bu turnuvada herkes çok iyi oynamak için hazırlanmaktadır. Kahramanımızda bu turnuvada yarışacak olan diğer rakipleri gibi çok iyi hazırlanmaya çalışmaktadır. Fakat bu turnuva çok zorludur çünkü kahramanımız daha teniste yenidir ve tecrübesizdir. Karşısında ki bu tecrübeli rakiplerini yenmesi çok zordur ve bu yüzden de bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza yardım ederek onun bu zorlu turnuvayı başarılı bir biçimde tamamlamasını sağlayacağız. İyi eğlenceler...

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kahramanımızı kontrol etmek ve topa vurmak için farenizi kullanmalısınız.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Tennis Stars Cup " olan ve 3D spor oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Tenis Yıldızları Kupası " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Tenis Yıldızları Kupası için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu