Genelde oyunlar da konu olarak büyük canavarları yok etme üzerinde durulmuştur. Titanların yükselişi oyunumuzda ise durum tam tersi. Dev bir titan canavarını kontrol ettiğimiz oyunumuzda önümüze çıkan kasabayı yok etmeye çalışıyoruz.

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra "PLAY" tuşuna basın. Daha sonra gelen ekranda tekrar PLAY tuşuna basın. başladıktan sonra farenizin sol tuşu yardımı ile resim parçalarını hareket ettirebilirsiniz. Karşınıza çıkan evleri ve insanları yok ettikçe puan kazanıyorsunuz. İnsanlarında size saldırılar düzenleyeceğini de unutmayıp titanızın sağlık durumunu sol üst menüden takip edebilirsiniz. Kazandığınız puanlarla upgrade kısmına girerek canavarınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz.
En kaliteli macera oyunlarını www.gameturko.com 'da bulabilirsiniz. İyi eğlenceler.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR??
Titanların Yükselişi (Rise of the Titans) oyunu "W,A,S,D" ; "FARE" ve "BOŞLUK"tuşları ile oynanmaktadır.

 

Rise of the Titans is an action game in which you are in the role of a giant monster who is rampaging through human villages and destroys everything on his way. Destroy buildings crush civilians and military forces to gain DNA and upgrade your skills. Have fun destroying the human settlements! Move with WASD. Aim and shoot with the mouse. Space-bar - dash attack.

reklam
Titanların Yükselişi için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu