YAŞAMINIZI SAVUNUN OYUNU:
Yaşamınızı Savunun oyunun içerisinde çok büyük saldırılar almaya başlıyorsunuz ve çok sayıda kayıp veriyorsunuz. Bu kayıplardan sıkılmış durumda olduğunuz için savunma çalışmaları başlatıyorsunuz. Savunma yapabilmek için elinizden gelen en iyi savunma kulelerini kurun. Bölümlerde yaptığınız savunmalar sonucunda para kazanıyorsunuz ve bu kazandığınız paralarla kendinizi ve kulelerinizi geliştirebilirsiniz. Tüm bölümleri teker teker geçtikten sonra asıl düşman ile karşılaşıyorsunuz. Onu yok edebilmek için elinizden gelen her şeyi yapın. Gerçekten çok güzel bir oyun. İyi eğlenceler.

OYUN NASIL OYNANIR?
Oyun yüklendikten sonra başlamak için PLAY tuşuna basarak oyuna giriş yapın. Kulelerimizi oluşturabilmek için sadece " FARE " 'yi kullanıyorsunuz.

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " Defend Your Life " olan ve strateji oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " Yaşamınızı Savunun " oyunu " FARE " ile oynanmaktadır.

reklam
Yaşamınızı Savunun için yapılan yorumlar
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
    Güvenlik kodu