ZOMBİLERİN DÖNÜŞÜ 2 OYUNU:
Kıyamet gibi geçen yılların ardından en sonunda zombilerden kurtulan kahramanımız kendine normal bir yaşam sürmeyi amaçlayarak çok uzak yerlere gitmiştir. Huzuru bulan kahramanımız bu huzur ile birlikte sadece bir kaç yıl yaşayabilmiş daha sonralarında zombiler tekrardan kahramanımızı bulmuşlardır. Şimdi kahramanımızın bu zombilerden de kurtulması ve hayatına devam etmesi gerekmektedir. Fakat sayıları normaldan çok fazla olan zombileri öldürmek için kahramanımız bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza zombileri öldürmesi için yardım edeceğiz. Oyunumuzu "A,D , FARE ve BOŞLUK" ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

OYUN HANGİ TUŞLARLA OYNANIR?
Kullanıcılarına daima en kaliteli, en güncel ve heyecanlı oyunları sunan Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı "GameTurko.com" orijinal ismi " After Sunset 2 " olan ve Zombi oyunları kategorisinde yer verdiğimiz " ZOMBİLERİN DÖNÜŞÜ 2 " oyunu " YÖN TUŞLARI, FARE , P, BOŞLUK " ile oynanmaktadır.

reklam
Zombilerin Dönüşü 2 için yapılan yorumlar
  • MerveA : 1-Oyun 5 bölümden oluşur bunlar farklı yerlerdir mezarlık hastane vs. 2-Oyunda 5 zorluk derecesi bulunur kolay normal zor uzman 3-Oyunda 9 tane silah bulunur.Bu silahlardan tabanca sadece başta gelir.Diğerleri "?" yazılı kutularla gelir.Bu silahları geliştirebilirsiniz. 4-Size zor ve uzmanda toprak atan bi yaratık gelecek önce onu öldürmenizi tavsiye ederim. 5-Toprak atan canavar 300 puan, Büyük zombi 200 puan, Küçük zombilerse 50 puandır. 6-En başta kolay modu açıktır. Diğer modları açmanız için modları bitirmelisiniz.
Güvenlik kodu